En Etkili Büyüler

Arkadaş Ayırma Büyüsü

Birbirleri ile çok sıkı bağları olan arkadaşların kısa zaman içinde bu arkadaşlıklarına nokta koymaları konu ile ilgisi olan herkes için büyük bir şaşkınlık olabilir. Ancak bu sık sık yaşanan bir durumdur ve herkesin başına gelebilir. Bu gibi durumlar da çok ciddi etkileri olabilen arkadaş ayırma büyüsü işlemleri ile o arkadaşlığın kalıcı olarak bitmesi sağlanabilir.

Bu durum birçok kişinin başına gelmiş olmasına rağmen insanlar büyü etkileri hakkında bilgi sahibi olmadıkları için bu durumu tamamen doğal karşılamışlardır. İnsanların düşüncelerin de ciddi değişimler sağlayan bu işlemler de manevi enerjilerin kontrolü ve sonuçların yakından takibi son derece önemlidir. Bu sebeple ancak çok deneyimli ve güvenilir medyumlar bu işlemleri yapabilirler.

Arkadaş Ayırma Büyüsü Etkili mi?

İki arkadaşın birbirlerine karşı olan bağlılıklarını kısa zaman için yok ederek birbirlerinden uzaklaşmalarını amaçlayan arkadaş ayırma büyüsü işlemleri gerçekten de çok etkilidir. Bu işlemleri yapan medyumlar kullandıkları teknikler de mutlaka o kişilerin kişisel bilgilerine, resimlerine veya eşyalarına da yer vermek isteyeceklerdir. Çünkü amaç belli kişilerin etkilenmelerini sağlamaktır. Bu nesnelerin doğru kullanımı kadar okunacak olan özel tılsımlı sözlerin de bu işlemler de çok önemli olduğunu bilmek gerekir.

Arkadaş Ayırma Büyüsü Nasıl Etki Eder?

İnsanlar arkadaş ayırma büyüsü etkisine girdikleri zaman durumu fark edemezler ve bir süre sonra arkadaşlarına karşı olan ilgilerini kaybederler. Hatta onu görmek veya bir araya dahi gelmek istemezler. Doğal olarak bu durum bir süre sonra o arkadaşlığın tamamen bitmesi anlamına gelir. Bugüne kadar toplum içinde en çok yapılan işlemlerden biridir ve hem iyi hem de kötü niyetle yapılabilirler. Bu sebeple iki uçlu büyülerden biri olarak kabul edilirler.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!