En Etkili Büyüler

Canbar Büyüsü Hakkındaki İnanılmaz Gerçekler

Canbar Büyüsü Hakkındaki İnanılmaz Gerçekler

Canbar büyüsü, birçok büyü türüne göre oldukça etkili bir büyüdür. Aynı zamanda yapım şekli ve uygulama zamanı açısından bazı keskin kurallara dayalı olduğu için, mutlaka bir ön hazırlık ve aynı zamanda uzmanlık ve tecrübe de gerektirmektedir. Tesirinin güçlü olması, her alanda kullanımının bulunması gibi nedenlerden dolayı, oldukça talep gören bir büyü türüdür.

Canbar büyüsü oldukça hızlı tesir eder. Fakat her akla geldiğinde hemen yapılacak bir büyü de değildir. Bu büyüyü yapmak için gerekli koşulların sağlanmış olması şarttır. Öncelikle büyü yapılmaya karar verdikten sonra büyü için en uygun tarihin ne zaman olduğu, yani hicri takvime göre Arabi ayının ilk pazartesi günü beklenmelidir. Bu gün yaklaştığında ise büyü malzemeleri hazır olmalıdır. Canbar büyüsü, çoğu türe nazaran en zahmetli büyü çeşitleri arasındadır. Bunun sebebi ise tılsımın ceylan derisi üzerine işlenmesidir. Bazı medyum ve büyücüler, geyik derisi de kullanmayı uygun görseler de, yaygın bilgiye göre ceylan tercih edilmektedir. Bu nedenle bu büyüye ceylan derisi büyüsü de denilebilmektedir.

Canbar Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Canbar büyüsü, daha çok aşk tılsımı ve bağlama büyüsü olarak uygulanmaktadır. Bu nedenle ilk belirtilerini kişilerin duygusal hayatlarında göstermektedir. Bu büyü etkisi altında kalan kişiler, büyü yaptıran, yani sevgi ve bağlılık bekleyen kişiye karşı olan davranışlarında büyük değişimler yaşarlar. Belki de düşüncelerinde tam tersine yönelme eğilimi bile gösterebilirler. Bu kişiye karşı kafalarındaki olumsuzluklar silinir, iyi yanlar fark edilmeye başlanır.

Zamanla düşünceleri değişen bu kişi, ilgi ve sevgi duymaya başladığı kişiye karşı engellenemez bir bağlılık ve tutku hisseder. Zihninde sürekli olarak iyi düşünceler, vücudunda devamlı bir aşk ve mutluluk hormonu salınımı yaşar. Daha önceden varsa eğer ileriye yönelik korku ve endişeleri çabucak silinir ve yerini daha güvenli bir ilişki hissiyatı alır.

Canbar Büyüsü Etkileri Ne Zaman Kendini Gösterir?

Canbar büyüsü, dediğimiz gibi her ne kadar kuvvetli bir tılsım olsa da, yukarıda bahsettiğimiz zahmetli hazırlık ve yapım sürecinden dolayı zaman alan bir süreçtir. Sabır ve özveri gerektirir. Aynı zamanda da tüm büyü türleri gibi de iş birliği yapılması gerektiren bir çalışmadır. Büyü yaptırılan kişi aşık oldu diye büyü yapan kişinin artık nasılsa elde etti sanıp uğraşmayı bırakması, ya da geçmişin intikamını almak için bu kez de kendisinin işi yokuşa sürmesi kesinlikle büyü sürecine zarar verecektir.

Kimlere Canbar Büyüsü Yapılabilir?

Hemen hemen tüm büyü türleri, kişiye uygun olarak yapılabilmekte ve etki etmektedir. Fakat tahmin edilebileceği gibi, büyü yaparken ya da yaptırırken, ve bu özellikle aşk büyüsü gibi iradeyi etkileyen bir büyü ise, mutlaka iyi niyet gözetildiğine emin olunmalıdır. Sadece kıskançlıktan, ya da birini ayırmak için yapılan kara büyüler ve yine bu amaçlı yapılan ayrılık büyüsü, kimseye bir hayır getirmeyecektir. Mutluluk için, yuva kurmak için oluşan talepler çok daha hayırlı olacak ve başarılı sonuçlar verecektir.

Aynı zamanda büyüyü yapan medyum hocanın da mutlaka tecrübeli, tılsımların etkisine hakim ve işini bilinçli yapan hocalar olmasına dikkat edilmelidir. Hem hocanın niyetini, tecrübesini anlamak, hem de talep edilen büyünün hayır edip etmeyeceğinden emin olmak için mutlaka öncesinde medyum ya da büyücü ile iletişim kurmak, akılda kalan tüm soruları sorup, hocanın bilmek istediklerini de aynı şekilde eksiksiz iletmek gereklidir.

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!