En Etkili Büyüler

Yedi Emin Büyüsü

Yedi Emin Büyüsü

İnsanların sevdikleri kişileri kendilerine bağlamak için çok sık kullandıkları bağlama büyüsü işlemlerinden biri de yedi emin büyüsü işlemleridir. Bu işlemler de basit bir ip kullanılmakta ve bu ipin üzerine 7 adet düğüm atılmaktadır. Bu düğümler atılırken her zaman insanların isimlerini anan ve aynı zamanda çok güçlü bazı duaları da okumakta olan medyumlar bu sayede kısa zaman içinde istedikleri sonucu alabilmektedirler. Üzerinde 7 adet düğüm olan bu ipler kimi zaman çok gizli bir yere saklanırken kimi zaman ise yakılmakta veya toprak altına gömülmektedir.

Bu duruma sadece medyumların karar vermeleri gerekmektedir. Özellikle kısa zaman içinde sonuç almak isterken yanılmak ve hayal kırıklığı yaşamak istemeyen kişiler mutlaka bu işlemleri yaparken çok dikkatli olmalıdırlar. Bugüne kadar birçok kişinin yedi emin büyüsü işlemleri ile sevdikleri kişileri kendilerine aşk edip hayal ettikleri gibi bir ilişkiye ilk adımlarını attıkları bilinmektedir.

Özellikle insanların her zaman çok önem verdikleri işlemlerden biri olması ve aynı zamanda medyumların da bu işlemleri genellikle zorlanmadan yapmaları sebebi ile insanlar yedi emin büyüsü işlemlerini yapmak istedikleri zaman kısa süre içinde deneyimli bir medyum bulabilmektedirler. Birçok kişinin sevdiği kişiden istedikleri gibi karşılık alamadıklarını herkes bilmektedir.

Ancak bu gibi durumlar da öncelikle ne yapılması gerektiğini bilmek ve aynı zamanda manevi enerjilerin bu gibi durumlarda ki etkinlikleri hakkında araştırmalar yapmak gerekmektedir. Kısa zaman içinde sonuç almak isterken aynı zamanda sevdikleri kişilerin risk altına girmesini engellemek isteyen kişiler mutlaka bu işlemler hakkında deneyimli ve güvenilir bir medyumdan yardım almalıdırlar. Ancak bu şekilde Yedi emin büyüsünün gücü ortaya çıkmakta ve insanların düşünceleri kısa zaman içinde istenen şekilde değiştirilebilmektedir.

Yedi emin büyüsü düğümler ile de yapıla bilir ama düğüm ile yapılan işlemler her konu için etki etmez bu yüzden Yedi emin büyüsü denilince aklınıza iki farklı işlem gelsin 1. Hafif işlemler için aşık etme gibi çalışmaları yapmak için yapılan düğüm çalışması 2. ise yedi tane seyit kardeşin kanı ile yapılan en etkili büyü bu işlem her medyumun yapabileceği bir büyü çeşidi değildir çok nadiren yapar bunu hocalar en güçlü büyü çeşitlerinden biridir aşk büyüsü, bağlama büyüsü, evlilik büyüsü, geri getirme büyüsü, ayırma soğutma büyüsü ve en önemlisi en kötü büyüleri bile bozmak için yapılan bir büyüdür etkisi kadar maliyeti de yüksek tir zor durumda kalmadığınız sürece medyumlar bu işlemi hiç kimselere önermez. Yedi emin büyüsü bilinen en güçlü büyülerden sadece biridir bu işlemin zarar verme gibi bir olasılığı yoktur.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!