En Etkili Büyüler

Süryani Büyüsü

Süryani Büyüsü

Bundan yüzlerce yıl önce yaşamış olmalarına rağmen yaptıkları işlemler ile halen isimlerinden söz ettiren Süryani medyumları özellikle şeytan ile iletişime geçerek yaptıkları işlemlerden sonra birçok sonuca kısa zaman içinde ulaşmışlardır. Bu konuda her zaman güvenilen ve aynı zamanda insanların ilgilerini çeken bu kişiler şeytan ile iletişime geçme konusunda kendilerini tam olarak geliştirmişlerdir. Günümüzde bu işlemleri yaptırmak çok zordur. Bunun sebebi ise birçok medyumun bu işlemler hakkında yeteri kadar deneyime sahip olmamalarıdır.

Aynı zamanda bu işlemlerin son derece riskli olması ve bir kişinin şeytan ile iletişime geçerek yardım alabilmesi çok ama çok ciddi bir deneyim gerektirmektedir. Bunu yaparken hangi duaların okunması veya hangi tekniklerin kullanılması gerektiği hakkında tam olarak bilgiye sahip olmayan medyumlar kesinlikle bilinçsiz işlemler yapmamalıdırlar. Bilinen en zor işlemlerden biri olduğu için insanlar kesinlikle bu tarz işlemler hakkında yeteri kadar bilgileri olmayan kişilerden uzak durmaya özen göstermelidirler.

Hatta birçok medyum çok gerek olmadıkça yapılan işlemler de bu tekniklerin kullanılmamasını önermektedirler. Süryani büyüsü o dönemler de yaşamış olan Süryani medyumların yaptıkları tüm işlemleri ifade etmek için kullanılan bir terimdir. Yani bu kişileri özel kılan yaptıkları işlemler değil kullandıkları tekniklerdir. Günümüzde bilinen birçok büyü işlemini o zamanlar şeytandan veya aynı tayfadan gelen varlıklardan yardım alarak yapmış olan bu kişiler günümüzde medyum olmak isteyen kişilere de ön ayak olmuşlardır.

Bu zor teknikleri kullanarak süryani büyüsü yapmak isteyen medyumlar kesinlikle tüm işlemleri doğru bir şekilde atmalı ve her zaman için kendilerini bekleyen riskler hakkında insanları uyarmalıdırlar. Bu alanda nelere dikkat etmeleri gerekti hakkında kısa bir araştırma yapan kişiler zaten Süryani büyüsü işlemlerini seçmekten çoğu zaman vazgeçmektedirler.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!