En Etkili Büyüler

Rızk Kısmet Bağlama Büyüsü Yaptıranların Yorumları

Rızk Kısmet Bağlama Büyüsü Yaptıranların Yorumları

Rızk, kısmet bağlama büyüsü yaptırmak, genellikle düşmanlıklar, kıskançlıklar ya da buna benzer psikolojik nedenlerin etkileriyle ortaya çıkmaktadır. Geçmiş kötü ilişkilerin sonucu olan bu işlemler, akrabalar, eski eş ve sevgililer hatta aileler tarafından bile talep edilmekte olup, tehlikeli sonuçlar doğurabilmektedir. Hayat kalitesini büyük ölçüde düşüren bu büyü belirtilerinin doğru saptanması ve bir hocadan yardım alınması oldukça önemlidir.

Bağlama büyülerinden etkilenenler ne tarz sıkıntılar yaşıyorlar

Kısmet ve rızk bağlama büyüsü, birçok açıdan kişilere zarar verebilmektedir. Bu büyüden mustarip olmuş kişiler genellikle ilişkiye açık oldukları, sürdürmek için her tür fedakarlığı yaptıkları halde her ilişkisinin kısa zamanda bir sebeple bozulduğu, ne olursa olsun yürümediği ve bir yerde tıkandığı yorumunu yapmaktadırlar.

Bir tür kara büyü olan bu büyüler, aynı zamanda bu kişilerin iş bulma, para kazanma yollarını da bağlamaktadırlar. Hatta öyle ki bazen çoğu insandan daha yetenekli, daha kültürlü ve okumuş insanların bile basit bir işten bile geri çevrildiği, kabul edilse bile kısa zamanda kaybettiği duyulmaktadır. Bu insanların evlerinde de bereket olmadığı, sürekli maddi bir pürüz çıktığı, ekstra giderlerin arttığı söylenmektedir.

Bağlama büyülerinin psikolojik etkileri

Bu büyüler birçok insanı çaresiz bırakmaktadır. Büyünün farkında olmayan, ya da olsa bile çözüm bulamayan insanlar, sürekli yaşanan talihsizliklerin yıllarca hatta belki de hayat boyu sürmesinden dolayı bir türlü mutlu olamamaktadırlar. Kalkıştıkları işlerin başarısızlıkla sonuçlanacağını bildikleri için giderek umutlarını ve hayata dair çabalarını kaybetmektedirler.

Sevdiklerinin kaybedilmesi, belki de en yıkıcı sonuçlardır. Tesir altındaki kişiler, ilişkiye başladıkları kişilerin bir şekilde kendilerinden uzaklaştığını gördükleri için artık sevmekten ve hatta birinin onlara ilgi duymasından bile korkar olmuşlardır. Bu gibi yıkıcı büyü çeşitleri, bir şekilde güvenilir medyumlar ile iletişime geçilerek bozulmaya çalışılmalıdır.

Büyü bozdurmak için ortada bir büyünün olduğuna emin olmak gereklidir. Eğer büyü belirtileri gözlemlendiyse, yani kişinin üzerinde değişmez bir talihsizlik varsa, bir an önce bir hoca ya da medyum aracılığıyla bu durumdan emin olunmalı ve tesirli bir çalışma ile bu kişinin kısmeti tekrar açılmaya ve hayatının gidişatı değiştirilmeye çalışılmalıdır. Aksi takdirde kişinin hayattan zevk alması ve mutlu olması imkansız hale gelecek, hayatını buhran ve hayal kırıklığı içinde geçirecektir.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!